Пізнавально-спортивне свято «Допоможіть Незнайкові!»

img_3835 img_3853
img_3883 <img_3901

6 грудня 2016 року в корпусі №2 НРЦ «Левеня» відбулось пізнавально-спортивне свято «Допоможіть Незнайкові!» для вихованців старших груп «Мак» і «Соняшник».

Пізнавальна частина свята розпочалась з того, що у гості до вихованців прийшов Незнайко. Він попросив дітей допомогти відгадати загадки про корисну їжу, підказати, яка зараз пора року та навчити грати у рухливі ігри. Тому дошкільнята із захопленням розповідали Незнайкові про здоровий спосіб життя (прогулянки, ранкові руханки), нагадали все про корисну їжу, відгадували загадки про овочі та фрукти, а також пригадали все про зиму та зимові явища.

Спортивна частина свята розпочалась з легкої розминки зі стрічками під музичний супровід. Діти грали в цікаві естафети та рухливі ігри: передавали один одному звуковий м’яч над головами, обминали перешкоди, повзали через тунель, закидали м’ячі в ціль, а також бавилися у гру «Парашут».

Усіх учасників свята Незнайко нагородив наклейками та медальками. Діти отримали багато позитивних емоцій, були активними та веселими.

Пізнавально-спортивне свято організували та провели: вчителі-дефектологи Колоскова О.Р., Пономарьова З.С., Степанюк М.І. та інструктор фізкультури Медвідь А.В.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.