Новорічний ранок «Подарунки від Лисички»

20171228_100639 20171228_102618

Найкращими спогадами з дитинства є святкування зустрічі Нового року біля прикрашеної ялиночки разом з друзями та родиною. 28 грудня 2017 року в ІІ відділенні НРЦ «Левеня» відбувся Новорічний ранок «Подарунки від Лисички» для дітей групи індивідуального виховання «Ромашка» та «Дзвіночок». Метою заходу було розвивати у дітей виконавські здібності, уяву, створити святкову атмосферу, викликати почуття радості, задоволення від колективного спілкування.

Вихованці, святкового одягнені в костюми лісових звірят та казкових героїв, прийшли до ялинки, щоб зустрічати Новий рік. Лисичка грала з ними в ігри, танцювала у хороводі, співала новорічні пісні і разом з усіма героями свята прикрашала іграшками ялиночку. Лисичка показала усім дітям що може бути доброю, веселою, дружньою, привітною. На закінчення свята вона запросила всіх присутніх до спільного танцю і привезла на санчатах гарні подарунки, якими обдарувала всіх малят.

Пані Люба, бабуся вихованця групи «Ромашка»: «Дякуємо за дуже гарне свято. Ви молодці!». Пані Світлана, мама вихованки групи «Ромашка»: «Моя дитина задоволена, радісна, нам дуже сподобалось свято».

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.