Новорічне свято «В гості до зимової ялинки»

мол молод

Традиційно в останні дні грудня всі діти країни святкують Новий рік. Вони одягають карнавальні костюми, уявляючи себе різними казковими героями. Для найменших – це лісові звірята. Ось і у нас, у ІІ відділенні НРЦ «Левеня», 27 грудня 2017 року, в молодшій, молодшо-середній та середній групах відбулось Новорічне свято «В гості до зимової ялинки». Метою дійства було: навчити дітей виконувати ролі казкових героїв, закріпити знання про поведінку лісових мешканців узимку, розвинути фантазію, творчу уяву, вокальні й танцювальні навички вихованців, виховувати дружні стосунки між малятами, сприяти створенню гарного настою.

Сорока скликала усіх звіряток до ялинки зустрічати Новий рік. Лісові мешканці йдуть до ялинки і несуть їй прикраси: Зайчики – морквинки, Синичка – горобину, Мишка – колоски. Сніжинки і казкові феї весело танцюють та запалюють вогники на красуні – ялинці. Сніговик, почувши веселий галас, приходить до діточок у гості. Співає пісні та грається з усіма сніжками. Наприкінці свята він роздає малятам подарунки.

Дітям і батькам дуже сподобалось свято. На ньому панувала радісна атмосфера, у всіх був піднесений настрій. Пані Наталя, мама вихованки молодшо-середньої групи: «Мені так подобаються ваші ранки, що я сама хотіла б бути вихованкою цього закладу». Пані Світлана, мама вихованця молодшо-середньої групи: «Я дуже задоволена виступом своєї дитини. Мій син з великим бажанням йшов сьогодні на свято. Дякуємо вам!». Пані Людмила, мама вихованки молодшої групи: «Дуже гарний ранок! Дуже гарна ялинка, гарні костюми! Дякуємо вам за гарний настрій!».

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.