Музична розвага «Як Зима чекала Весну в гості»

DSC05250 SAM_6810
SAM_6813 SAM_6830

З давніх-давен наші предки вірили, що на Стрітення Зима з Весною зустрічаються. Та вони не просто зустрічаються, а починають змагатися – хто кого переможе. Якщо в цей день перемагала Зима, то вона ще довго панувала разом із своїми холодами і морозами. А якщо – Весна, то це означало, що незабаром розтане сніг і стане тепло.

15 лютого 2018 року в ІІ відділенні НРЦ «Левеня» відбулася музична розвага «Як Зима чекала Весну в гості» для вихованців старших груп «Бджілка» та «Мак». Метою заходу було розширити уявлення дітей про звичаї українського народу та традиції святкування Стрітення, поглибити знання про зимові та весняні явища природи.

Дошкільнята виконували «Кривий танець», піснями та віршами закликали Весну на зустріч із Зимою, а коли вони прийшли у зал, водили хороводи та співали пісні про ці пори року. Найцікавішими були змагання Зими й Весни, в яких взяли участь і діти. Поділившись на дві команди, вони спритно виконували всі завдання, змагалися в естафетах. Наприкінці розваги малята вирішили помирити Зиму з Весною, навчили їх, що сваритися не варто, а слід кожному приходити у свій час.

Надя, 6 років: «Мені сподобалось водити хороводи з Весною, особливо пісенька, яку ми з нею співали». Володя, 6 років: «А мені сподобались ігри з Зимою, бо я люблю, коли багато снігу і можна грати в сніжки». Павлик, 5 років: «Ми допомагали Весні перемогти Зиму, це було так весело».

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.