Літературно-музична композиція «Хотіла б я піснею стати…»

2 3
7 0_Головна

1 березня 2018 року учні 3-Б класу НРЦ «Левеня» взяли участь у літературно-музичній композиції «Хотіла б я піснею стати…».

Захід мав за мету розширити знання школярів про життєвий і творчий шлях Лесі Українки; виховувати працьовитість, любов до українського художнього слова; розвивати пам’ять, монологічне та діалогічне мовлення, орієнтування в просторі.

Учні 3-Б класу ознайомили глядачів з біографічними відомостями про дитинство Лесі Українки, її творами для дітей, піснями на слова поетеси. Гості свята переглянули фільм про дитячі роки письменниці. Дуже цікавою була інсценізація казки «Біда навчить». Глядачі із захопленням спостерігали, як поступово розумнішав головний герой твору – Горобчик. Зустрічі з птахами переконали його, що «розум на дорозі не валяється». Тільки в активному змаганні з труднощами і незгодами набуває він життєвого досвіду, стає мудрим птахом. Захід пройшов у дружній і доброзичливій атмосфері.

Святослав: «Готуючись до свята ми дізналися багато цікавого про життя та творчість Лесі Українки». Віра: «Мені дуже сподобалося виконувати роль Курочки, а особливо – танець з курчатами». Сніжана: «Казка дуже повчальна. Горобчик спочатку був лінивим бешкетником. Але, опинившись наодинці з труднощами, став розумним, працьовитим птахом».

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.