Вистава «Нові пригоди Колобка»

1пдр 2пдр
4пдр 5пдр

У ІІ відділенні НРЦ «Левеня» пройшов «Тиждень безпеки дорожнього руху», метою якого було ознайомлення малюків з дорожніми знаками, формування вміння правильно і безпечно поводитись на вулиці, на дорозі, в громадському транспорті. Саме для цього педагоги 1 листопада 2017 року, показали дітям виставу «Нові пригоди Колобка».
Під час дійства діти разом з головним героєм давно відомої казки, Колобком, вирушили у подорож вулицями міста. Ця мандрівка була дуже пізнавальна і цікава, наповнена новими зустрічами знайомили усіх із добре відомими персонажами: Зайчиком, який утікав від Вовка і боявся перейти дорогу; Вовком, що мчав на швидкому самокаті за Зайцем; з Ведмедиком, якого покусали бджоли; з голодною Лисичкою, яка хотіла з’їсти Колобка. Але все в цій казці закінчилось добре! Ніхто нікого не з’їв і звірята були врятовані: Колобок з допомогою дітей перевів Зайчика по пішохідному переході через дорогу, Вовка відправили в об’їзд, Ведмедика завели до «Пункту надання медичної допомоги», а Лисичку направили до «Пункту харчування».

Діти активно вболівали та допомагали Колобку, відповідали на всі запитання героїв казки, демонструючи неабиякі знання дорожніх знаків і їх значення. Наприкінці вистави усі присутні виконали пісню «Світлофор» і бурхливими оплесками дякували «артистам» за гру.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.