Засідання батьківського клубу центру ранньої допомоги

головна (1) 6 (2)
5 (3) 4 (1)
2 (2) 1 (4)

12 грудня 2018 року в Комунальному закладі Львівської обласної ради Навчально-реабілітаційному центрі «Левеня» відбулося засідання батьківського клубу центру ранньої допомоги. Метою зустрічі було познайомити батьків з різновидами іграшок, дидактичних ігор відповідно до віку; розвивати активний інтерес до виховання своєї дитини; розширювати їхні педагогічні знання з питань виховання та розвитку дітей в іграх; обговорити питання про організацію ігрового середовища в умовах сім’ї; створити умови для знайомства батьків один з одним, викликати позитивні взаємовідносини між ними.

Для зняття емоційної напруги у присутніх психолог провів психологічну розминку. Дорослі «поринули» у світ дитинства, пригадали якими забавками та іграми грали , коли були маленькими. Також педагоги ознайомили батьків з методикою шести цеглинок Lego Duplo, адже даний конструктор – це матеріал для втілення нових ідей. Він стимулює дитячу допитливість, зорове сприймання, розвиває тактильні відчуття та дрібну моторику. Проаналізувавши іграшки та ігрові дії, продемонстровані педагогами, усі учасники батьківського клубу зробили висновок, що підбір забавок потребує від дорослого виваженого підходу. Адже від правильного вибору залежить не лише настрій дитини, але і прогрес у її розвитку.

п.Марія: « Слід зазначити, що сучасний ринок іграшок представляє собою абсолютну стихію, а, відповідно, і вибір їх стає надзвичайно утрудненим і хаотичним. Причому, частіше за все вибір іграшки для дитини здійснює дорослий , не завжди враховуючи її вік і потреби, а спираючись переважно на власний смак. Дякую педагогам за доступну інформацію щодо вибору іграшок».

бабуся вихованки п.Людмила: «В моєму дитинстві не було можливості бавитися іграшками. Підбір іграшок – справа серйозна і відповідальна. Дякую, що ознайомили мене з сучасними розвиваючими іграшками та не забули про наші традиційні українські».

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.