Педагоги НРЦ “Левеня” провели акцію до Міжнародного дня білої тростини

1 im1v
img_7967 kre8sl1bpz4

15 жовтня 2016 року Комунальний заклад Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» провів акцію до Міжнародного дня білої тростини у Львові та області. Педагоги закладу провели інформаційно-просвітницьку роботу серед населення. Метою заходу було ознайомити людей зі значенням білої тростини. Людям розповідали інформацію про історію виникнення та призначення тростини. Львів’яни мали змогу спробувати себе в ролі людини з вадами зору та оцінити переваги використання тростини.

Люди з цікавістю брали участь у розмові та пробували свої сили.Під час роботи в аудиторії панувала позитивна, невимушена атмосфера. Усі учасники процесу натхненно, з великим ентузіазмом створювали своїх лялечок, подекуди виявляючи неабияку фантазію та творчий підхід, а результатом своїх старань вони зможуть здивувати не лише себе, але й своїх близьких.

Перехожий Петро Степанович: «У нас, у місті Миколаєві, обладнали перехід та автобусну зупинку гладкою та вищербленою плиткою, що полегшує життя людям з вадами зору».

Загалом, кожен, хто взяв участь в акції, міг на власному досвіді переконатися, що люди (а особливо діти) з особливими потребами потребують нашої уваги не лише у Міжнародний день білої тростини, а й кожного дня.

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.