Керівник Національного офісу ДІ реформи Уповноваженого Президента з прав дитини Маріанна Онуфрик відвідала НРЦ «Левеня»

IMG_1436 IMG_1459
IMG_1468 IMG_1469
IMG_1472 IMG_1481

31 січня 2018 року НРЦ «Левеня» відвідала керівник Національного офісу ДІ реформи Уповноваженого Президента з прав дитини Маріанна Онуфрик. Директор закладу Ремажевська В.М. ознайомила п.Маріанну із ходом Всеукраїнського експерименту в НРЦ «Левеня», програмами та навчальними посібниками які розроблені, апробовані та використовуються в закладі, а також навчальних спеціальних закладах України.

Маріанна Онуфрик відвідала центр ранньої допомоги, де надається допомога не лише дітям з проблемами зору від народження, але й сім’ям, які опинились у складній психологічній ситуації , проводиться корекційно-відновлювальна робота з дітьми із залученням батьків в реабілітаційний процес.

Керівник Національного офісу ДІ реформи оглянула сучасне навчальне середовище, яке створене для дітей, враховуючи їх спеціальні освітні потреби, поспілкувалась з фахівцями закладу (з педагогічними та медичними працівниками).
Зустріч пройшла в дружній робочій атмосфері, були обговорені питання , що є нагальними для багатьох закладів освіти для дітей з особливими потребами в час змін.

Маріанна Онуфрик: «Поїздка у Львів дала мені можливість нарешті близько познайомитись з надзвичайною Людиною – пані Вірою Ремажевською, яка створила унікальний заклад НРЦ “Левеня”, що врятував (і продовжує рятувати!) тисячі дітей з порушеннями зору від ізоляції, сегрегації, інституціалізації…

Я не можу зрозуміти, чому ця модель надання соціальних, освітніх, медичних послуг для дітей з обмеженнями зору не поширена у кожному регіоні??? Чому унікальні методичні розробки, досвід, експертиза цікавлять європейські країни, але не беруться до уваги в Україні? Скільки дітей могли б отримати соціалізацію, кращу якість життя, сім’ю!…».

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.