Зустріч вихованців старших груп із бібліотекарем

1 2
3 5

Щорічно 30 вересня наша країна відзначає Всеукраїнський день бібліотек. З цієї нагоди 28 вересня 2018 року у ІІ відділенні НРЦ «Левеня» відбулася зустріч вихованців старших груп із бібліотекарем з метою розширення уявлень про цю професію та роботу бібліотеки, розвитку допитливості, спостережливості, зацікавлення до читання книг.

Бібліотекар розповіла про правила відвідування бібліотеки та правила користування книгою. Вихованці були захоплені різноманіттям книг, які вона принесла з собою, яскравими та барвистими малюнками у них. Гостя заохотила майбутніх школярів часто відвідувати бібліотеку, цікавитись книжковими новинами, бути активними й допитливими читачами.

До відзначення цього дня долучилися вихованці середньої групи. Вони взяли участь у виховному заході «Книжкова лікарня». В гості до дітей завітав лікар, який запропонував «полікувати» «хвору» книгу, що гірко плакала на полиці. Вихованці радо погодились бути асистентами лікаря. Вони одягнули шапочки, білі халати та взялись до роботи. В результаті важкої, але цікавої та подуктивної праці всі книги на полиці усміхались.

Аня, 5 років: «Мені дуже сподобались книги і я хочу якнайшвидше навчитись читати».

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.