Всеукраїнський тиждень прав людини

p1a688anmg9ac1k42l3hceg1af7_500x281_3_0

В рамках Всеукраїнського тижня прав людини з 07.12.2015 р. по 11.12. 2015 р. в НРЦ «Левеня» було проведено ряд заходів.

Ми живемо у суверенній та незалежній державі, де кожний громадянин, його життя, здоров’я, честь і гідність, його безпека є найвищою соціальною цінністю. Так записано в Основному Законі нашої країни – Конституції України. Дитина – це маленька людина, що має певні потреби, але не має достатніх сил, розуму й досвіду, щоб захистити себе.

Для того, щоб сформувати в учнів уявлення про права і свободи громадян, почуття поваги до особистого життя, пояснити учням суть поняття «гідність» у НРЦ «Левеня» було проведено тиждень права. Маленькі вихованці закладу активно долучилися до запропонованих заходів. Учні 3-Б класу, протягом першого тижня грудня, працювали над проектом «Великі права маленької дитини». Самостійна робота учнів з вивчення прав дитини завершилася в понеділок, 7 грудня, захистом у формі розповідей та представлення власних малюнків. Всі роботи учнів були об’єднані у спільну стінгазету.

У вівторок, 8 грудня (для учнів підготовчого—2 класів) та в середу, 9 грудня (для учнів 3-4 класів), відбулися перегляди презентацій «Права дитини». Метою даних переглядів було сформування в учнів уявлення про Декларацію прав дитини, з’ясування обов’язків та прав дітей; розвивитку вміння висловлювати свою думку; виховування почуття відповідальності за себе та за свої вчинки. «Ми знаємо свої права та обов’язки!» – такий висновок зробили учні після переглядів презентацій (на основі світлин з повсякденного життя дітей у школі та в родині). Дані заходи підготували вчителі початкових класів Терлецька-Павлів Іванна Іванівна та Сторонська Оксана Ярославівна.

В четвер, 10 грудня, було проведено загальношкільний диктант «Кожна дитина має право на…» Захід був проведений з метою формування уявлення про навчання як складову життєвого успіху, виховання бажання здобувати міцні знання.

В п’ятницю, 11 грудня, було проведено конкурс тематичного малюнку «Права та обов’язки дитини». Підводячи підсумки, вчитель початкових класів Баб’як Оксана Богданівна зазначила, що всі учасники подали цікаві за змістом та різноманітні за технікою виконання роботи. Найзмістовніші роботи було відзначено грамотами.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.