Всесвітній день усмішки в НРЦ «Левеня»

dsc_0697 dsc_0712
dsc_0698 pict0040

Усмішка – універсальна ознака щастя, а Всесвітній день усмішки відзначають щорічно у першу п’ятницю жовтня. Девіз свята – «Зроби добру справу. Допоможи хоча б одній людині усміхнутися».

Крім того, дорослі отримують від дітей Орден Усмішки – міжнародну нагороду, яка присуджується відомим людям, які приносять дітям радість. Це лікарі, письменники, педагоги, музиканти, відомі політики та релігійні діячі. На церемонії вручення нагороди лауреата посвячують у лицарі довгою червоною трояндою, опісля чого він повинен із усмішкою випити склянку лимонного соку.

Від моменту створення ордену (1979 р.) його лицарями стали 903 людини із 45 країн. Це Іван Павло ІІ, Астред Ліндгрен, Далай Лама XIV, Нельсон Мандела, Мати Тереза та багато інших відомих людей. Серед них і директор НРЦ «Левеня», Заслужений працівник освіти України, Віра Миколаївна Ремажавська.

Не могли залишитись осторонь такого свята і учні НРЦ «Левеня». Тому 10 жовтня 2016 року вихованці II-го відділення Комунального закладу Львівської обласної ради Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» приєднались до святкування Всесвітнього дня усмішки.

У день народження смайлика в НРЦ «Левеня» панувала атмосфера щирої радості. Милий смайлик приніс усім багато приємних емоцій та гарного настрою. Вихованці закладу з великим задоволенням виготовляли смайлики, співали пісні про дружбу та весело проводили час.

Тож, усміхайтесь світу – і він усміхнеться вам!

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.