Відвідини Музею історії Львівської політехніки

IMG_20160226_133612 IMG_20160226_134022
IMG_20160226_130917 IMG_20160226_134351

Роботи учнів 1-4 класів Комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня», які брали участь у Всеукраїнському конкурсі малюнка «Мирний Атом» і були визнані кращими, були виставлені в головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка». Протягом трьох місяців вони прикрашали виставкову галерею університету.

В нагороду, автори малюнків, отримали можливість побувати в Музеї історії Львівської політехніки. Спільно з соціальним педагогом Вітою Семенюк та вчителем початкових класів Іванною Терлецькою-Павлів, вони відвідали технічну лабораторію минулого, де кожен з них мав можливість доторкнутись до справжніх технічних винаходів минулих століть.

Студенти інституту енергетики та систем керування разом з своїми кураторами Римар Тетяною та Юрасев Оксаною провели цікаву, захоплюючу екскурсію по музею. Учні ознайомилися з експонатами пов’язаними з різними ділянками технічних досягнень. Із захопленням вивчали ілюстративний матеріал про становлення та розвиток навчального закладу, про відомих педагогів та вчених, що працювали тут у різні часи, про славетних випускників всесвітньо відомого навчального закладу.

В кінці екскурсії учні отримали в подарунок від студентів солодощі та альбоми для малювання – це стало приємним емоційним завершенням екскурсії.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.