Тиждень присвячений здоровому харчуванню

3 5
2 CAM04615

Співробітники Комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» провели ряд навчально-виховних заходів в рамках тижня присвяченого здоровому харчуванню, який проходив під девізом «Наша зброя – вітаміни та корисні речовини».

Тиждень здорового харчування розпочався вікториною «Це повинен знати кожен», учні розгадували загадки, кросворди. Яка ж команда переможе? Хто більше знає про вітаміни А, В, С? Змагання між командами принесло неабияку радість учням. Кожен наступний день давав учням можливість взяти участь в майстер-класі «Сервірування столу та правила поведінки за столом», перегляді мультфільму «Смачні та корисні» та конкурсі малюнків. Велике задоволення учням приніс перегляд мультфільму «Смачні та корисні». Мешканці країн Доросляндія та Кіндерляндія ще в сиву давнину розпочали війну, адже не могли дійти згоди через їжу. Доросляни надають перевагу корисним продуктам, мешканці Кіндерляндії – шкідливим. Але лицарський турнір між корисними та шкідливими продуктами, в якому перемогу здобули корисні та поживні продукти: овочі, фрукти, дав зрозуміти учням наскільки важливо вживати корисну їжу.

Захоплюючими були майстер-класи – «Сервірування столу» та «Правила поведінки за столом». Учні дізнались про правила етикету за столом та як потрібно накривати стіл до приходу гостей. Учениця 3-Б класу Анастасія Безюк зізнається: «Мені дуже сподобалося сервірувати стіл. Я дізналась як це потрібно правильно робити. Тепер коли до мене будуть приходити гості, я зможу гарно прикрасити стіл та зробити все, щоб моїм гостям було за столом приємно».

Діти із великим захопленням взяли участь у виставці малюнків «Моя улюблена страва». Вони могли розкрити свої художні здібності, таланти та показати іншим які ж корисні продукти та страви любить вживати кожен. Кожен учень НРЦ «Левеня» мав змогу зрозуміти, що саме завдяки здоровому харчуванню організм людини може отримувати усі необхідні вітаміни, мати гарний вигляд та міцне здоров’я.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.