Традиційне весняне свято казки

p1acm49en6v59107811oa157inbb p1acm49en61j2mdui1kki15bh47dd

В першому відділенні Комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» відбулось традиційне весняне свято казки. Воно було поставлене на основі української народної казки «Кривенька качечка». Виховною метою заходу був розвиток творчих здібностей дітей, формування справжніх дружніх стосунків та згуртування класного колективу. Діти мали змогу самостійно внести свої доповнення до репрезентації свого образу.

Свято, на якому були присутні вихованці першого відділення, їх батьки, педагоги закладу, пройшло у справжній святковій атмосфері. Її створювали актори в красивих костюмах і вдало підібрані декорації. Учні емоційно виконували свої ролі. Головна героїня – Качечка перетворилась на дывчину, дбайливу господиню, яка допомагала стареньким. Юні актори: хлопці й дівчата запросили Качечку на справжні українські вечорниці. На яких співали веселі народні пісні, водили хороводи, танцювали українського гопака, сватались до красуні Качечки. Розваги та танці на святі не тільки об’єднали учасників і організаторів, а й усіх присутніх в залі. Діти не лише весело провели час, а й довели, що робити добро людям завжди приємно.

Свято підготували та провели: учні 3-Б класу, вихователь – Іськів Галина Ігорівна та музичний керівник – Іващенко Людмила Федорівна.

Щадило Анастасія, учениця 3–Б класу: «Я виконувала роль бабусі. Мені дуже сподобалось збирати гриби у лісочку, та знайти там качечку, а ще мені сподобались таночки, у яких я також брала участь». Бабуся Іщук Софії, учениці 3-Б класу: «Захід гарно організований, вдало підібрані декорації, дуже сподобались пісні які прозвучали на святі, і приємно бачити щасливих та задоволених дітей».

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.