Спортивно-пізнавальна розвага «Допоможіть Незнайкові»

6 4
3 (2) 2 (1)
1 (2)головна

8 листопада 2018 року відбулась спортивно-пізнавальна розвага «Допоможіть Незнайкові» для дітей старших груп («Жук-сонечко», «Метелик»), яку організували і провели вчителі-дефектологи та інструктор фізкультури.

Метою розваги було повторити та закріпити знання дітей про сенсорні еталони предметів (форму, колір, величину); розвивати увагу, мислення, дрібну моторику, тактильні відчуття, спритність, координацію рухів, просторові уявлення, інтерес до навколишнього середовища, вміння порівнювати і описувати предмети за сенсорними еталонами; сприяти піднесенню позитивного емоційного стану і настрою; виховувати у дошкільнят дружелюбність та взаємодопомогу.

Чи потрібно допомагати іншим? Так, звичайно, адже добро завжди повертається, але цю якість потрібно виховувати ще з дитинства. Ось і Незнайко та його друзі Чомучки, завітавши у гості до вихованців старших груп, переконалися, як діти прагнуть допомогти їм відгадати всі загадки про сенсорні еталони предметів та навчити грати у веселі ігри.

Отже, все розпочалося з легкої розминки з Незнайком. Потім діти грали в цікаві ігри: «Так-ні», «Промінчики сонця», «Чарівний мішечок» та провели естафету «Веселі фігури».

Під час розваги панувала дружня атмосфера. У всіх учасників був пречудовий настрій, а у кого ні – одразу покращився від такої казкової компанії! Незнайко був дуже вдячний дітям за гостинність та допомогу, тому подарував їм багато повітряних кульок осінніх кольорів.

Діти поділилися своїми враженнями:
Павло: «Мені дуже-дуже сподобалася розвага. Було так цікаво!»
Олексій: «Мені сподобались усі ігри, а особливо коли ми складали промінці для сонечка та долали перешкоди».
Оленка: «Казковий гість був веселий і гарний, хоча майже не знав форму, колір, величину предметів, але нічого, ми вже його навчили».
Аня: «Незнайку, приходи до нас ще, завжди допоможемо!»

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.