Переможці конкурсу малюнків у НРЦ «Левеня» на тему «Мирний атом», відвідали столицю України – місто Київ

IMG_7685 IMG_7754
IMG_7802 IMG_7800

У жовтні місяці 2015 року був підведений підсумок всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків на тему «Мирний атом», який проходив під егідою Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Національної Атомної Енергогенеруючої компанії «Енергоатом». Вихованці «Навчально-реабілітаційного центру «Левеня», учні 1-4 класів взяли участь у конкурсі. За результатами конкурсу було відзначено п’ять переможців.

Разом з представниками шести міст України, що вибороли перші місця у регіональних конкурсах, учні НРЦ «Левеня» відвідали столицю України – місто Київ. Вони взяли участь у захоплюючій екскурсійній програмі, яка була організована співробітниками Національної Атомної Енергогенеруючої компанії «Енергоатом». Діти побували у Національному музеї історії України у Другій Світовій Війні, відвідали Кафедральний Собор Святого Апостола Андрія Первозванного, Михайлівський Золотоверхий собор, Свято-Володимирський Кафедральний патріарший собор. Отримали величезне задоволення від відвідування водно-інформаційного центру, де своїми руками творили водяні канали. Доторкнулись власноруч до експонатів музею популярної науки та техніки «Експериментаніум».

За час перебування у столиці учні відвідали Енергогенеруючу компанію «Енергоатом» де зустрілись з її керівництвом і отримали цінні призи і подарунки за найкращі роботи. Діти отримали багато нових знань та незабутніх вражень від захоплюючих екскурсій, які були чудово організовані. Ця подорож запам’ятається їм на довго. Разом з педагогами – Вітою Семенюк, Галиною Іськів, які супроводжували дітей у столиці, вони ділились своїми емоціями, висловлювали захоплюючі враження. Кравчук Марія – «Я не думала, що справні гвинтокрили такі великі», Демчук Ярина – «Я хочу ще раз відвідати Київ, було дуже цікаво», Романів Денис – «Подарунки просто клас. Мої мама з татом не бачили столиці, а я вже побував».

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.