«Чи знаєш ти казки?»

Из 016 20151110_132814

10 листопада 2015 року у Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» для учнів підготовчого та першого класів було проведено вікторину «Чи знаєш ти казки?» у рамках Тижня української мови та писемності.

З давніх-давен прийшли до нас казки. Вони передавалися раніше з вуст в уста і були доступні всім: і дорослим, і малим. Український народ завжди був багатий на талановитих оповідачів. Для дітей казка є засобом пізнання світу. У казках завжди торжествує добро над злом, саме з казок діти черпають глибоку народну мудрість. Вікторина була проведена з метою прищеплення дітям інтересу до книги, бажання читати казки.

Учні активно змагалися, демонструючи свої знання: впізнавали уривки казок, героїв казок (за їх словами), пригадували пісеньки казкових героїв, визначали кількість героїв у казках, наводили приклади кінцівок… І, як виявилося, знавців казок було багато. Підготували і провели вікторину класні керівники: Запотоцька А. Б. та Терлецька-Павлів І. І.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.