«Бринить, співає наша мова»

Бринить, співає наша мова 1 Бринить, співає наша мова 2
Бринить, співає наша мова 3 Бринить, співає наша мова 4

26 лютого 2016 року в Комунальному закладі Львівської обласної ради НРЦ «Левеня» для дітей середніх груп «Соняшник» та «Дельфін» був проведений виховний захід – «Бринить, співає наша мова», присвячений 145-й річниці з дня народження Лесі Українки.

Увесь захід був пронизаний патріотичним духом, любов’ю до рідного слова, до чистих джерел творчості українського народу. Діти виконували пісні «Тече вода» на слова Т. Шевченка, «Вишеньки-черешеньки» на слова Л. Українки, бавилися у народну гру «А ми просо сіяли». Також маленькі актори інсценізували казку Л. Українки «Три метелики». На завершення діти обмінялися невеличкими подарунками – власноруч зробленими тюльпанами і лілеями та отримали дипломи за активну участь.

Такі святкові заходи, безперечно, залишають глибокий слід у серцях і душах дошкільнят, виховують дітей як справжніх громадян України, щирих патріотів своєї землі. Підготували та провели виховний захід: музичний керівник – Швець Л .А. та вихователі середніх груп – Плонка В. І. і Танюк Х. М.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.