Засідання батьківського клубу за методикою Вероніки Шерборн

1 2
титулка 5
6 7

16 листопада в НРЦ «Левеня» відбулося засідання батьківського клубу за методикою Вероніки Шерборн.

В основі цієї методики лежить розвиток рухової активності (Development Movment). Вона дає змогу формувати відчуття власного тіла, орієнтуватися в просторі, розвивати комунікацію та співпрацю з оточуючими (створення близького контакту). Це сприяє фізичному, інтелектуальному та психо-емоційному розвитку дитини.
Засідання батьківського клубу розпочався з теоретичної частини. Присутні розглянули складові методики: пізнання власного тіла, рух «З» (With), «Псевдоагресія» (Against), рух «Разом» (Shared), «Творчий» (Creator). Вправи проводяться парами або групами. Батьки можуть залучати братів і сестер, це дає можливість дитині виконувати всі дії та відчувати себе у безпеці. Багато завдань у методиці Вероніки Шерборн – це чудова можливість для дітей веселитися у групі, створюючи можливості для творчих дій і стимулювання спонтанності та власної діяльності.
Методика використовується для роботи з такими групами дітей: діти з інтелектуальними порушеннями, аутизмом, ДЦП, емоційними розладами та порушенням поведінки, для соціально незахищених дітей, які виховуються у дисфункціональних сім’ях, глухі та сліпі.

Наступним етапом роботи було практичне виконання завдань за методикою. Після завершення практичної частини відбулося обговорення. Батьки ділилися враженнями, планували, як будуть використовувати методику В.Шерборн на практиці з власними дітьми.

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.