Методичне об’єднання вчителів-дефектологів та вчителів-логопедів в НРЦ «Левеня»

IMG_20160920_120834IMG_20160920_120047

20 вересня 2016 року на базі навчально-реабілітаційного центру «Левеня» відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-дефектологів та вчителів-логопедів спільно з лікарем-окулістом та лікарем-невропатологом на тему: «Сенсорна стимуляція». Вчителі-дефектологи повторили анатомію та фізіологію зорового аналізатора, пригадали етапи формування зорових функцій.

Лікар-окуліст розповіла про зорове навантаження учнів та вихователів і тривалість процедур зорової стимуляції. Присутні детально розглянули кожен з методів сенсорної стимуляції при різних захворюваннях ока: субатрофії зорових нервів, ретинопатії недоношених новонароджених, амбліопії різного ступеню, глаукомі, міопіі та інших видах вродженої та набутої патології зорового аналізатора. Лікар-невролог зосередила увагу на особливостях психоневрологічного розвитку дітей з ураженням зору та ЦНС: ДЦП, судомному синдромі, наслідках гіпоксично-ішемічного ураження головного мозку, гідроцефалії, ММД.

Лікарі надали рекомендації щодо кількісного та якісного впливу зорових навантажень дітей дошкільного віку в сенсорній кімнаті НРЦ «Левеня». Учителі-дефектологи підготували методичні рекомендації з раціонального використання методики та заохочення пацієнтів формування позитивного ставлення дітей до апаратного лікування.

Усі педагоги вивчили вплив кожного з апаратів на зорову систему дитини та обмінялися враженнями. Після міні-семінару вчитель-дефектолог НРЦ «Левеня» Орися Романівна Колоскова наголосила на необхідності комплексного командного підходу педагогів та лікарів і реабілітації дітей з особливими освітніми потребами.

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.