Медико-педагогічна рада

rysunok1 rysunok2

У вівторок, 25 жовтня, в Комунальному закладі Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» відбулась медико-педагогічна рада «Особливості фізичного розвитку дітей з проблемами зору».

На раду зібрався увесь медико-педагогічний склад НРЦ «Левеня». Присутнім наголосили на необхідності спостереження за фізичним розвитком дитини та назвала факти, які впливають його розвиток: вага при народженні, тип харчування, конституція батьків, фактор зовнішнього середовища, хронічні захворювання.

Також усі присутні мали змогу побачити дані моніторингу фізичного розвитку вихованців НРЦ «Левеня», на конкретних ситуативних завданнях визначити особливості фізичного розвитку дітей, з’ясувати можливі причини зниження чи збільшення маси тіла та росту.

На медико-педагогічній раді також з’ясували значення моніторингу фізичного розвитку, основними завданнями якого є:
• практика зображення показників ваги та зросту дає змогу побачити порушення харчування та інші проблеми дитини медичному персоналу і батькам;
• моніторинг дозволяє контролювати динаміку показників фізичного розвитку;
• своєчасно виявляти відхилення в розвитку та проводити відповідні цілеспрямовані консультування, обстеження, корекцію та при необхідності лікування.

Опубліковано у Заходи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.