Протягом канікулів в НРЦ «Левеня» проходили численні майстер-класи для працівників закладу. Та особливу популярність мав тренінг з виготовлення ляльок-мотанок «Дзвінка». Майстер-клас підготувала і проводила вихователь Комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня», народна майстриня, член Творчого об’єднання народних майстрів та художників-аматорів при Львівському державному обласному центрі народної творчості і культурно-освітньої роботи Фургала Тетяна Валеріївна.
Лялька-мотанка – українська народна лялька, символ жіночої мудрості, родинний оберіг.
Здавен у кожній родині лялька-мотанка виконувала роль оберегу, була символом мудрості, берегинею роду, символом матері-прародительниці та зв’язку між поколіннями, одна із найдревніших іграшок і сакральних (священних) істот нашого народу, якій тисячі й тисячі років. Людина вигадувала ляльку-мотанку, подібну собі, як забавку для дитини, як оберіг дому. Виготовляючи цей сакральний предмет, жінки вкладали у неї свою енергію, певні думки і побажання. Ляльку-мотанку передавала мати дочці, коли віддавала до іншого роду, а дочка, у свою чергу, своїй дитині. Це ніби ниточка, яка зв’язувала увесь рід.
У майстер-класі із виготовлення взяло участь близько 60-ти педагогів НРЦ «Левеня». Вони коротко ознайомились з історією виготовлення традиційної народної ляльки, особливостями та тонкощами роботи народних лялькарів, доробком самої майстрині.
Під час роботи в аудиторії панувала позитивна, невимушена атмосфера. Усі учасники процесу натхненно, з великим ентузіазмом створювали своїх лялечок, подекуди виявляючи неабияку фантазію та творчий підхід, а результатом своїх старань вони зможуть здивувати не лише себе, але й своїх близьких.